Vizyonumuz

Vizyonumuz istekleri kendi hedefimiz olarak benimseyerek ayrıntılarına kadar daima en kusursuz hizmet verip çalışmak.

Misyonumuz

Vizyonumuz, yarattığı fark ile büyüyen, öncü, güçlü ve saygın büyük bir şirket olmaktır.

Kalite

Firmamız elde ettiklerimizle yetinmemeyi, daha iyiyi ararken uygun ortam ve olanakları yaratmayı görev bilir.

Kurumsal

SRS KURUMSAL, Tüm Türkiye’de sektör ayırmaksızın firmaları bir araya getirerek, oluşturduğu güç ile firmalara “Ortak Satın Alma” konularında yardımcı olan bir platformdur.

Hizmet sektöründe faaliyet göstermek amacıyla 2017 yılında kurulmuştur. Hedefi; kurum, kuruluşlar ve bireylerin ihtiyaçlarını yenilikçi bir anlayışla, farklı bakış açıları getirerek karşılamaktır.

Hakkımızda

SRS Kurumsal Türkiye’nin önde gelen firmalarına ‘Catering’, toptan gıda ve içme suyu satın alma konusunda hizmet veren bir şirkettir.Catering şirketlerinin personel yemeğinin düzenli dağıtımını sağlaması, denetlenmesi ve yönetilmesi alanında faaliyet göstermektedir.

Amacı; firmaların satın alma departmanlarının üzerindeki ağır yükü hafifletmek ve firmalara en kaliteli personel yemeğini en uygun şartlarda sunmaktır.

Hedefi; Personel yemeğinin hijyen ve kalite şartlarının korunmasını ve kaliteden asla taviz vermeden üretime devam edilmesini sağlamaktır.Yenilikçi bir anlayış ve bakış açısıyla faaliyetini sürdüren SRS Kurumsal 2017 yılında kurulmuştur.

Bütün Türkiye’ye hizmet verme hedefindeki şirket, müşterilerinin satın alma alanındaki yüklerini hafifletmektedir.Çok yakında araç kiralama, akaryakıt, personel taşımacılığı, kargo ve kurye hizmetleri alanında da faaliyetlerine başlayacaktır.

SRS Kurumsal olarak müşterilerimize mükemmel hizmet ve kaliteli ürün sunarak memnuniyetlerinin optimuma ulaşmasını amaçlamaktayız.Uzman kadromuzun deneyimi ile harmanlanmış çalışma prensiplerimizle müşterilerimize hak ettiği değeri veren bir “ÇÖZÜM ORTAĞIYIZ”.

Kalite

SRS Kurumsal, platformun kurucusu ve işleticisi olmanın verdiği sorumlulukla, müşterilerine sunduğu tüm hizmet ve ürünlerdeki hizmet seviyelerini uzman ekibi ile birlikte daima takip ve kontrol etmektedir.

Denetlenmeyen dış kaynak kullanımının yaşayabileceği aksaklıkların bilincinde olup, sunduğu tüm hizmet ve ürünlerin en önemli özelliği olan kalitede sürekli iyileştirmede garantisi vermektedir.SRS olarak hizmetlerimiz de Sürekli İyileştirme ve Yaratıcılık, kalitede tek standart bizim için”Mükemmellik”tir.

Firmamız elde ettiklerimizle yetinmemeyi, daha iyiyi ararken uygun ortam ve olanakları yaratmayı görev bilir.Kıyaslama yaklaşımımız ,sürekli iyileşme amacı ile yaratıcı uygulamaları aramayı ve uygulamayı kapsar.